MM ar na na Kysuciach ubytovanie

Hokejová hala

MM ARÉNA je v súčasnosti najmodernejšou a najlepšie vybavenou arénou na Slovensku. V jeho priestoroch sa budú organizovať kempy, reprezentačné stretnutia, turnaje či zápasy.

V priebehu pár mesiacov bude dobudovaná aj tribúna pre cca. 200 divákov. V dispozícií bude do 20 trénerov, či už so skúsenosťou z KHL, Slovana, Dukly Trenčín, alebo reprezentácie. Budú sa zúčastňovať kempov, tréningov, ale aj turnajov.

Akadémia Hokejpark ponúka špecializovaný tréningový program zameraný na vývoj hráča bez ohľadu na klubovú príslušnosť od 5 do 99 rokov. Súčasťou sú doplnkové služby off-ice, wellness, poradenská činnosť v oblasti výživy, výbavy či zdravotnej starostlivosti.

Každú nedeľu bude hala v dispozícií aj širokej verejnosti, kedy bude prebiehať verejné korčuľovanie v poobedných hodinách. Samozrejmosťou bude požičovňa korčúľ. Už teraz sa veľkému záujmu teší škola korčuľovania, ktorá bude prebiehať každý pondelok a sobotu a to už aj pre deti od 4 rokov. Hokejová hala a fitness centrum budú otvorené od 6.00 do 22.00.