alpinka penzion oscadnica ubytovanie

Milí hostia, hľadáte súkromie, pohodlie, alebo rodinné izby? Nech sa páči!
Máme pre Vás pripravené útulné apartmány.Ubytujte sa v niektorých z našich 5 apartmánov A, B, C, D, E s celkovou kapacitou 23 lôžok.

Začnite deň bohatými a výdatnými raňajkami. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa spoznávať región Kysuce na lyžiach, bicykli, alebo peši. Po návrate Vás osvieži sprcha na apartmáne. Doprajte si výbornú domácu večeru /od pani domácej/ a posedenie v útulnej jedálni s minibarom. Pokiaľ samozrejme nedáte prednosť Vášmu kuchárskemu umeniu alebo TV, či WIFI v súkromí apartmánu.

penzion alpinka oscadnicaUrčite sa nebudú nudiť ani Vaše deti, pre ktorých sme pripravili detský kútik a krásne detské ihrisko v peknej záhrade. Vy si tak môžete v pokoji vypiť dobrú presso kávičku, či pivko. Pre hru a zábavu je tu pre Vás biliard, profesionálne šípky, stolný futbal, šachy a rôzne spoločenské hry.

V penzióne Alpinka sa nachádza zbierka obrazov od kysuckého maliara Pavla Korňana POZRI

Všetky priestory a okolie penzióna slúžia výhradne len pre ubytovaných hostí, čím Vám zabezpečíme rodinné prostredie, pokoj a pohodu. Veríme, že u nás sa budete cítiť lepšie ako doma a strávite tu nezabudnuteľnú dovolenku, ktorú si budete chcieť zopakovať!

Našou snahou je, aby ste k nám prichádzali ako hostia a odchádzali ako naši priatelia!