View the embedded image gallery online at:
https://www.alpinka.sk/ru/exterier-v-lete#sigProId96ad2b9b6b

Náš penzión Alpinka je situovaný v tichom prostredí s peknou záhradou, ktorá poskytuje dokonalý relax a oddych a dotvára príjemnú atmosféru dovolenky. Pre deti sme v záhrade pripravili nové certifikované detské ihrisko - "poď sa hrať", so šmýkačkou, preliezkami, lezeckou stenou, hupačkami, hrazdou, tiež detský vláčik a pieskovisko. Náš penzión získal i certifikát "Zariadenie priateľské deťom", preto je ideálny pre rodiny s deťmi.

K dispozícií pre Vás je zastrešená terasa s posedením pri otvorenom krbe, kde si môžete i niečo dobré ugrilovať. Pre športové vyžitie a súťaženie je tu pripravený biliard, stolný futbal a profesionálne šípky. V záhrade plnej kvetov nájdete hojdačku, slnečníky, lehátka, hojdaciu sieť a prírodné jazierko, ktoré slúži v lete na kúpanie s priemerom 10m a hĺbkou vody 1,30m.

Z jednej strany objektu je súkromné parkovisko pre 8 áut a popri ňom tečie miestny horský potok. K spoznávaniu prírody a okolia určite oceníte horské bicykle, ktoré si u nás môžete zapožičať a s ktorými objavíte i tie najtajnejšie zákutia kysuckej prírody po rôznych cyklotrasách, s rôznou obtiažnosťou. Spĺňame kritéria pre cyklistov a máme  ako jediné zariadenie na Kysuciach certifikát turistických služieb " Vitejte cyklisti". Viac info...

 


Pre milovníkov domácich zvierat máme mačičiky, zajačika, morské prasiatko, papagáje a rybičky v akváriu.

V blízkostí penzióna sú hory, ktoré poskytujú turistické a cyklistické trasy, no nájdete v nich aj množstvo lesných plodov ako čučoriedky, maliny, jahody, ostružiny a na svoje si prídu i milovníci hríbov. Na potulkách prírodou sa môžete stretnúť s rôznymi lesnými zvieratami , počúť spev vtákov i vidieť krásne lúky s bylinami a kvetmi.

View the embedded image gallery online at:
https://www.alpinka.sk/ru/exterier-v-lete#sigProIdd30023e648