Ako ste sa mali u nás: Vaše skúsenosti u nás zasielajte na našu e-mailovú adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 
 
16 hOscadnicahttps://www.facebook.com/rsrc.php/v3/y8/r/to5D3VdWQ_H.png"); background-position: 0px -728px; background-size: 26px 868px; width: 12px; height: 12px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;" data-visualcompletion="css-img" aria-label="Zdieľané s Verejné" role="img">
Už 2.rok trávime prázdniny na tomto krásnom mieste -
Ubytovanie Oščadnica Veľká Rača - Rodinný penzión ALPINKA a rada by som ho dala do pozornosti aj vám.
Útulný rodinný penzión pri potoku s extra BABY FRIENDLY exteriérom (aj interiérom), kde nechýba veľký vonkajší bazén, vírivka, detské ihrisko, trampolína, pieskovisko, dino vajce v korunách stromov nad potokom, veveričky, zajačiky......k tomu mimoriadne milí a ústretoví majitelia, domáca strava a v neposlednom rade krásna príroda priamo v srdci OŠČADNICE s nekonečným množstvom nádherných cyklotrás a zaujímavých miest na výlety.....My sme si to tu doslova zamilovali.🥰.
Včera napríklad sme prešli s našou tohoročnou zostavou (6 dosp. a 8 detí vo veku 11mes.-12rokov) krásnych 40 km z Oščadnica Slovakia cyklotrasou až do Stara Bystrica - Slovensky Orloj 🚲. Dnes sme absolvovali výlet do Rozprávkového lesa pri hrade STREČNO kam sme prešli Kompa Strečno.Treba zažiť🌼fakt.
🙂

Úžasná dovolená v krásném penzionu. Skvělí majitelé, ochotní, vstřícní, milí. Úžasné jídlo. Vyšlo nám i počasí. Překrásný kraj. Zkrátka jsme byli nadšení a navýsost spokojení. Penzion Alpinka můžeme jen a jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme. Rodina Kroupova